Praktický adresář míst a služeb

Nastartujte růst svého podnikání s Nicelocal
20 milionů lidí, kteří jsou připraveni utrácet peníze, chodí každý měsíc na Nicelocal, aby si vybrali ty nejlepší podniky. Mějte jistotu, že si vyberou vás
Více informací
Všechny podniky s hodnocením a recenzemi
v Moravskoslezský Kraj
Recent reviews
3.5
3 recenze
JIří K.
2 květen 2023
Po roce a půl léčby konstatuji, že výsledky se zlepšily. Jsem velice rád, že pan doktor nejen léčbu přikazuje, ale je vstřícný i argumentům z druhé strany a konzultuje stav a pohled na léčbu. Děkuji.
4.5
58 recenze
Elli
9 duben 2023
Výhody Dobry den.Radi se vracime do hospudky u Pepana.Vse naprosto skvele,jidlo,ubytovani,personal,majitele,mily,vstricni .super.
4.6
24 recenze
stanislav h.
19 únor 2023
Výhody Potrebovali jsme pokacet dva vzrostle starsi,nemocne smrky pred domem,casem by totiz hrozil i pad na domek.Po velice rychle domluve, chlapi prijeli,skocili na to,a za dve hodiny nebylo co resit,vcetne uklidu.Skvela,rychla,profi prace,klobouk dolu.Domluvili jsme se na dalsi spolupraci,vyfrezovani parezu a vysazeni novych stromu,a dostalo se nam i vysvetleni,jake dreviny jsou pro nasi pudu vhodne.Celkovy pristup hodnotime velice kladne. Nevýhody Za me zadne. Komentář Thank s,good job fellas.S.Hansel
Nabízet
RJ
15 únor 2023
Výhody Jestliže by lidi byli placeni za svoji neschopnost a neochotu a nulovou profesionalitu, tak Vy byste potom nemusel opravovat ledničky. Vy byste byl nejbohatší člověk na světě. Nevýhody Jste ostuda na trhu. Komentář Vy nestojíte za dojmy a komentáře. Datum poskytnutí služby Prosinec 2022 - Leden 2023 Popis odborníka Vy žádným odborníkem nejste.
5
1 recenze
fuj
25 leden 2023
huste dobre epicke hostinec u spilera doporucuju
4
1 recenze
Niaccin
13 leden 2023
Příjemný a sympatický majitel obchodu. Snaží se vyjít vstříc. Jen jeho zaměstnanec je hrubý, hloupý, neochotný a sprostý jako dlaždič!!
3.3
14 recenze
Ivo
9 prosinec 2022
Arogance, neprofesionální chování, neodbornost.
Jste majitelem podniku?
Aktualizujte údaje o své firmě včetně provozní doby, možností platby a dalších údajů